zavřít

Zúčastněte se bety Battleforge

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

EA otevírá dveře do světa originální karetní strategie od autorů Spellforce, přidáte se?

Přelom října a listopadu je zároveň i časem betatestů nadcházejících hitů zimní sezóny a nejinak tomu bude u karetní fantasy strategií Battleforge od autorů Spellforce. Její otevřená beta se spustí 7. listopadu a již teď se můžete registrovat. Některé z předností hry krkolomně vystihuje přiložená tisková zpráva:
    V BattleForge používají hráči virtuální měnitelné karty k vybudování mocných armád ke zničení svých nepřátel. Karty jsou v podstatě zbraněmi, přičemž každá představuje některou z jednotek, budov nebo kouzel, s nimiž lze přímo ovlivnit situaci na RTS bojišti. Umožní vám upravit si a zkombinovat různé frakce a válčit s jedinečnou armádou podle vlastních představ. Bez nutnosti výstavby základen a produkce surovin se hráči BattleForge okamžitě octnou uprostřed svižné RTS akce.
    BattleForge obsahuje singleplayer a kooperativní scénáře, stejně jako hodnocené souboje hráče proti hráči. Co-op bitvy se odehrávají mezi dvoučlennými a čtyřčlennými týmy. Konečně je tu také možnost zapojit se do gigantických bitev o nejvyšší odměnu s až 12 účastníky. Pro splnění misí a dosažení vítězství musí hráči postupovat vysoce koordinovaně.

    Vybaven akcí nabitými módy co-op a PvP, možností stavět vlastní armády a navíc s podporou propracovaných komunitních funkcí, jako je aukční síň, přímé obchodování a systém zpráv ve hře, představuje BattleForge jedinečnou RTS, kterou je snadné naučit se, ale obtížné v ní excelovat.
Battleforge vyjde začátkem příštího roku pro PC - více v předešlém zpravodajství:

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY
Battleforge - propojení RTS s kartami  [17.8.2008 17:17 - levis]
Chodící monstra z karetní RTS BattleForge  [14.5.2008 17:17 - levis]
Karetní fantasy onlinovka BattleForge  [5.5.2008 12:12 - levis]
zdroj: PR

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.