zavřít

Žoldákem ve střílečce Parabellum

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Připomněla se po dvouletém mlčení a bude vzhledem k přetlaku na trhu šířena zcela zdarma.

Po zhruba dvouletém mlčení se znovu hlásí o slovo multiplayerová střílečka Parabellum, s níž jsou vývojáři z Acony de facto hotovi a hodlají ji již brzy předvést hráčům. Od původního konceptu se posunula tím směrem, že nakonec půjde čistě o multiplayerovou záležitost; přínosné na tom je to, že autoři jsou si vědomi zahlcení online trhu miliony placených titulů a proto své dílko nabídnou k hraní zcela zdarma. Což je v případě takto slušně vyhlížející akce, navíc postavené na Unreal Engine 3, docela velká výzva.

Ve hře se stanete začínajícím žoldákem, kterého první mise zavedou na nejrůznější místa po celém světě (minimálně mezi newyorské mrakodrapy a do jihoamerických džunglí). Postupně budete sbírat zkušenostní body, vylepšíte si skilly a pakliže vydržíte, za čas se vypracujete v obávaného vraha. Na cestě za tímto statutem vás čeká běžná praxe z žánru: postupné odemykání nových zbraní, jejich vylepšování nejrůznějšími upgrady a udělátky, nakupování lepšího brnění atd.


Při celkovém součtu všech jednotlivých částí oděvu, vynásobených možnostmi zbraňového arzenálu, bude takto moci vzniknout na deset tisíc odlišných postav. Což je zároveň nejspíš i číslo, s nímž by vývojáři byli spokojeni co do počtu aktivních hráčů. K dobru jim budiž to, že od nikoho nehodlají vybírat peníze, tzn. ani lepší vybavení či přesnější zbraně nebudou nikterak zpoplatněny.

Parabellum pro PC bude volně ke stažení počátkem příštího roku - více v posledních článcích:

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY
První screenshoty z FPS Parabellum  [3.8.2006 16:16 - korgull]
Něco více o nové FPS Parabellum  [4.7.2006 18:18 - korgull]
Parabellum - nová FPS na Unreal Enginu 3  [5.6.2006 14:14 - korgull&jd]
zdroj: PR

levis

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.