zavřít

Záporňákem v doplňku NOLF2: Contract Jack

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Není to tak dávno, co se do světa dostaly první zmínky o nástupci No One Lives Forever 2 v podobě Contract Jack: Just Another Contract Killer.

Jeho děj však nebude pokračováním ani doplňkem původní hry, ale samostatným příběhem, odehrávajícím se někde mezi NOLF1 a NOLF2. Cate Archer si tentokrát vezme dovolenou (i když se ve hře také objeví) a vy se do příběhu ponoříte coby zabiják John Jack, toho času pracující pro organizaci H.A.R.M. Hlavní designer projektu Craig Hubbard vysvětluje, že Contract Jacka nazvali expansionem kvůli tomu, že využívá stejné technologie LithTech Jupiter jako NOLF2 a také protože je kratší než by mělo být standardní pokračování. Jinak jde ale prakticky o samostatnou hru s vlastním příběhem, která bude také samostatně spustitelná a k jejímu hraní tedy nebudete potřebovat NOLF2.

Kromě Cate se ze starých známých tváří objeví i již umiňovaný Dmitrij Volkov, jinak bude plejáda postav zcela nová a máme se prý dočkat řady zajímavých překvapení. Novinky se projeví i v arzenálu zbraní, o kterém jsme už psali minule. Contract Jack má nabídnout i jednu věcičku, která byla v jedničce, ale do dvojky se už nevešla. Co se týče postupu, bude Jack přímější než Cate a hra tak více akční než akčně-špionážní Titul nabídne v singleplayerové kampani sedm misí s prologem a také několik multiplayer map, které budou zčásti předělávkami těch známých z NOLF2. Co se týče MP modů, má Contract Jack obsahovat všechny z dvojky plus pozměněný Demolition. Hra je již téměř ve fázi alfa a vyjít by měla na sklonku letošního roku.

zdroj: Avault

kate

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.