zavřít

Zaklínač/The Witcher - odhalení hlavního hrdiny

Windows

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Týden se Zaklínačem (viz tato zpráva) je za námi a tak vám nyní přinášíme jeho letmé shrnutí.

Především jsme se konečně dozvěděli jméno a totožnost hlavního hrdiny hry The Witcher. Je to Geralt - legendární postava z Rivie, také známý jako Bílý Vlk. Vývojáři si ho vybrali prý proto, že jde o jednu z "největších" a "nejúplnějších" fantasy postav, jaké kdy byly stvořeny a bylo by dost těžké přijít s nějakým jiným hrdinou, který by Geraltovu slávu předčil. Geralt je velmi osobitou postavou a tvůrci přihlíželi i k tomu, že by jeho fanouškové jistě rádi zjistili, co se událo poté, co knižní sága Andrzeje Sapkowského skončila.


nové obrázkykompletní galerie

Jak by měl hlavní hrdina titulu vypadat, můžete zachytit na skicách zveřejněných na oficiálních stránkách (pokud jste minuli naši dřívější zprávu, připomínám, že ty jsou nyní také v češtině). K dispozici jsou tam nově vedle stažitelných obrázků na pozadí a několika animací také dvě videa, z nichž jedno zachycuje právě tvorbu Geralta. Nové ukázky ze hry si můžete prohlédnout rovněž v naší galerii.
zdroj: homepage

korgull

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.