zavřít

Zábavní park plný slavných značek přijde do Overwatche už příští týden

PlayStation 4 Windows Xbox One

- Preview autor: Adam Homola Komentáře: 0

Overwatch teď sice žije začátkem ambiciózní Overwatch League, ale to neznamená, že by snad vývojáři zaspali a nestarali se o aktualizování hry. Možná si ještě budete pamatovat listopadové oznámení mapy Blizzard World – zábavního parku plného různých značek od Blizzardu. Ten se do hry dostane už příští týden.

Mapa Blizzard World přitom není hráčům Overwatche tak úplně neznámá. Dost možná jste si ji už vyzkoušeli, nebo jste na ní dokonce odehráli desítky hodin. Rozpracovaná verze mapy byla totiž po uplynulé zhruba dva měsíce přístupná na veřejném testovacím serveru, kde si ji mohl vyzkoušet prakticky kdokoliv.

Její finální podoba se tak po důkladném veřejném testování dostane do plné hry, a to už 23. ledna, jak oznámili vývojáři na Twitteru. V zábavním parku Blizzard World najdete několik různých koutků stylizovaných do aktuálně živých značek firmy. Nechybí tam sekce věnovaná Warcraftu, Heroes of the Storm, Hearthstone, Diablu, nebo StarCraftu.

Stávající mapy neměly o easter eggy a různá pomrknutí nouzi, ale Blizzard World je v podstatě jeden velký easter egg. Nové video z mapy zatím Blizzard nevydal, ale z přiloženého videa z listopadu si můžete udělat docela dobrou představu o tom, co vás čeká a nemine.

Tagy: online akční multiplayer FPS kooperace

Zdroje: Twitter.com

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce her či hardwaru. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta. Více informací zde.

Kupte na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.