zavřít

World in Conflict: Soviet Assault oficiálně

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

První screenshoty, další video a několik drobků o sovětském přídavku.

Po nedávném ruském videu tu dnes máme první obrázky a anglický trailer k chystané konzolové verzi/datadisku RTS World in Conflict: Soviet Assault. Nebudeme zbytečně opakovat, co již znáte z našeho preview, a zaměříme se čistě na nové info:

  • Nové mise za Sověty vkládány do původního příběhu po jedné (např. tutorialovému druhému levelu bude zde předcházet jeden za Rusy).
  • Jednoduché a účinné ovládání se spoustou vychytávek (výběr jednotek a jejich přiřazování do skupin, následná navigace, používání zvláštních schopností atd).
  • Zjišťování stavu na online bojištích v War Room, kde uvidíte stav na všech frontách (evropské, americké i ruské) i to, jak si stojíte v rankovaném žebříčku - viz obrázek.

World in Conflict: Soviet Assault video
  • Po vizuální stránce prý konzolová verze samozřejmě nevypadá jako při hraní na pořádném PC, ale je prý přesto krásná :)
World in Conflict: Soviet Assault vyjde pro PC jako datadisk a pro PS3/X360 coby samostatná hra s obsahem i z originálu v září - více v předešlém zpravodajství.
zdroj: Gamespy

levis

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.