zavřít

Vývojářské nástroje pro Dragon Age

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Jak bude vypadat a co bude umět oficiální editor pro tvorbu přídavného obsahu?

Součástí chystaného RPG Dragon Age: Origins bude i obsáhlý toolset čili balík editačních nástrojů, který by měl fanouškovské komunitě poskytnout dost možností na to, tvořit vlastní obsah na stejné kvalitativní úrovni, jako má být ten původní:

  • Budete moci využít všechny herní podklady a postavit na nich zbrusu nové úrovně, případně pozměnit ty stávající a přidat si nové questy, postavy nebo skripty, nemluvě o dalších konverzacích (s vlivem na osud vašeho hrdiny) nebo filmečcích.
  • V editoru skriptů si ke své libosti budete moci upravit nepřátelskou AI, pozměnit způsob uvažování postav při boji či přednastavit různé taktické formace pro vaší partu.
  • Veškerý fanoušky vytvořený obsah sjednotí tzv. BioWare Content Creators Community, kde spolu autoři jednotlivých módů budou moci konverzovat, vyměňovat si assety atd.
  • I po vydání toolsetu autoři slibují průběžné updaty a postupné přidávání dalších funkcí editoru.
Dragon Age: Origins vydají EA pro PC začátkem příštího roku - více v dojmech z E3 a našich článcích:

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY
Dragon Age zamíří i na konzole  [15.7.2008 17:17 - levis]
Dragon Age Origins představeno  [14.7.2008 15:15 - levis]
E3 videa: Dragon Age, Fallout 3, Dawn of War 2  [12.7.2008 08:08 - levis]
Fantasy RPG Dragon Age se připomíná  [3.11.2006 11:11 - korgull]
Dark Fall II, Colin McRae Rally 2005, Dragon Age  [15.5.2004 10:34 - korgull]
zdroj: VE3D

levis

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.