Výlet do chrámu zla v RPG Greyhawk
zdroj: tisková zpráva

Výlet do chrámu zla v RPG Greyhawk

5. 4. 2003 13:13 | Preview | autor: Redakce Games.cz |

Kalifornské studio Troika, jehož někteří členové se podepsali i pod Fallout a které má na svědomí též poměrně zdařilý počin Arcanum (79%), už pěkných pár měsíců zadělává na nové RPG Greyhawk: The Temple of Elemental Evil.

Greyhawk: The Temple of Elemental Evil zdroj: tisková zpráva To bude založeno, stejně jako mnoho jiných her tohoto žánru, na třetím vydání pravidel D&D. Příběh se má různit dle postavy kterou si na začátku vyberete, vaše kroky se však ve všech případech budou ubírat směrem k chrámu zla, jehož název se stal i podtitulem hry. Ve hře zavítáte třeba do vesničky Hommlet, města Verbobonc, Lortmilských hor nebo Gnarleyského lesa, kde všude vládne poklidná atmosféra. Úplně jiná situace však panuje v hrabství Nulb, které se stalo i zárodečnou půdou pro vznik obávaného chrámu.

Hlavní designer hry Tim Cain si nemůže vynachválit dynamičnost světa, který se prý značně liší od všech ostatních a který bude unikátní pro každého hráče. Má svoji historii, své typické postavy a hráč se bude moci sám lehce rozhodnout, ke které ze zúčastněných stran se přidá, zda k dobru či zlu. Nic není předem nalinkováno a i vaše pomocníky budete moci získat na těch nejnepravděpodobnějších místech. Mezi zajímavé kreatury se zařadí třeba ohromní Juggernauti, všudypřítomné přerostlé žáby, které toho však moc nevydrží nebo trollové, které se tvůrci snažili zobrazit jako ze starých AD&D. Mezi nové a trochu divné kreatury mají patřit též jakési dinosauří klony nebo opice, klasika v podobě obvyklých monster však přetrvá. Pokud máte zájem a především dobrý zrak mrkněte se na homepage hry, do temné sekce Creatures. Greyhawk: The Temple of Elemental Evil by měl dorazit koncem letošního roku, více se o hře dozvíte z dřívějšího článku.

kate

Nejnovější články