zavřít

Vampire: The Masquerade - Bloodlines info

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Zajímavý titul se rýsuje v dílnách společnosti Troika Games, jež má za sebou např.

RPG Arcanum a byla založena RPG veterány jako jsou Tim Cain, Leonard Boyarsky a Jason Anderson, kteří pomáhali s vývojem série Fallout. Dílo se bude jmenovat Vampire: The Masquerade - Bloodlines, poběží na enginu od společnosti Valve Software (použitém rovněž při vývoji Half-Life 2) a bude kombinovat prvky first-person akční střílečky s RPG.

V Bloodlines hráč ztvární roli ještě mladého vampýra příslušejícího k jednomu ze sedmi upířích klanů, z nichž každý se vyznačuje nějakou mocí a schopnostmi. Mezi ty patří např. nadlidská síla a rychlost, neviditelnost, schopnost ovládat mysl, ad. V průběhu hry bude hráč nabírat zkušenosti a body, kterými pak může své schopnosti zdokonalovat. Ony základní vampýří frakce a jejich vlohy jsou přejaty z papírového RPG Vampire: The Masquerade od tvůrců ze společnosti White Wolf Games.

Jak jsme se již zmínili, Bloodlines bude kromě tradičních RPG prvků obsahovat také prvky akční a bude v ní docházet k různým bitkám. Budete proto vybaveni různými konvenčními zbraněmi jako odstřelovací pušky, samopaly a plamenomety. K dispozici samozřejmě ale budou také méně obvyklé zbraně jako kůl, obzvlášť účinný pro zneškodnění svých nadpřirozených nepřátel. Očekávat totiž můžete nejen souboje s lidskými lovci upírů, ale také s různými démony, vlkodlaky a pochopitelně i se svými upířími nepřáteli. Vydání Vampire: The Masquerade - Bloodlines má na starost Activision, které to má na programu na příští rok, ale souvislost se starším titulem Vampire: The Masquerade Redemption z roku 2000 od Nihilistic Software není kromě zvoleného tématu žádná.

zdroj: GameSpot

korgull

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.