zavřít

Válka o nezávislost v Civilization IV Colonization

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Sid Meier oživuje legendární tahovku coby totální konverzi Civilization IV se vším, co k tomu patří.

V týdnu doslova přecpaném odhaleními a první vlnou preview pred E3 trochu zapadlo jedno nenápadné oznámení od 2K, kteří se rozhodli vyřešit poptávku po třetím datadisku k Civilizaci IV (79%, recenze) elegantním způsobem a namísto jednoduchého přídavku sáhli po konceptu stařičké Colonization, kterou hodlají obléct do moderního hávu právě totální konverzí tři roky staré tahové strategie.


Sid Meier’s Civilization IV: Colonization vám dá na výběr ze čtyř evropských velmocí (Velké Británie, Španělska, Francie a Holandska), s nimiž se pustíte do osidlování Nového světa se vším, co to v tehdejší době obnášelo, ať už to byl obchod nebo boje s domorodci. Objeví se také možnost zahrát si přímo za významné postavy z historie (John Smith, Patrick Henry, Samuel Adams), přičemž vaším dlouhodobým cílem bude si vydobýt nezávislost na své domovské zemi.

Autoři slibují přepracovaný interface, který bude zároveň vyhovovat všem, kdo si navykli tomu z čtvrtého dílu Civilizace. Chybět nebude ani síťová hra online nebo přes email, detailní tutorial nebo editory pro fanouškovskou komunitu.

Sid Meier's Civilization IV: Colonization vyjde pro PC (nejspíš exkluzivně pro platformu Games for Windows) letos na podzim a nebude vyžadovat původní hru ke spuštění - více o Civilizaci IV a datadiscích v našem zpravodajství.
zdroj: PR, Gamespy

levis

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.