zavřít

Unikátní střílečka XIII od Ubisoftu

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Dnešní den, tedy 13.

březen, je jako stvořený pro oznámení nové střílečky z vlastního pohledu, která ponese název XIII. Ohlášení této hry pochází od společnosti Ubisoft (resp. jejich nizozemské pobočky) a vyskytuje se v něm i informace, že vydání XIII je plánováno na začátek příštího roku, a to jak pro PS2, GameCube nebo Xbox, tak pro PC.


další nové obrázky

XIII bude založena na nejnovější Unreal II technologii. A nejen to - XIII bude jako vůbec první FPS užívat tzv. cel-shade grafiku, která hře vdechne podobu animovaného filmu. U konzolí si budete se svými přáteli moci zahrát ve split-screenu pro 4 hráče a majitelé Xboxů nebo PCéček dostanou možnost projevit se při online akci. FPS XIII prý bude mít zajímavý příběh, ale jaký - to jsme se zatím nedozvěděli. Nicméně jsme získali alespoň informaci, že tato hra vychází ze stejnojmenné knihy komiksů, od belgického komiksového autora Jean Van Hamme.
zdroj: ShackNews

korgull

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.