zavřít

Účel světí prostředky v Alpha Protocol

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Ve špionážním RPG od autorů Neverwinter Nights 2 nebudete muset zrovna dvakrát brát ohledy. + 12 OBRÁZKŮ

Ačkoliv u špionážních akcí bývá zvykem spíš přivést na scénu ostříleného pardála s mnoholetou zkušeností či v některých případech dokonce šedivými vlasy, nejnovější dílko autorů Neverwinter Nights 2 s názvem Alpha Protocol a průniky do žánru RPG volí zcela odlišnou cestu. Michael Thorton je mladý, nezkušený, jeho nadřízení jej zradili a ve vlastní zemi je vyhnancem. Jako jediný naživu má přitom ponětí o chystaném spiknutí, které by mohlo stát tisíce životů, a jako spravný klaďas to nemůže nechat jen tak.

Příběhové inspirace podrobně rozebralo již březnové preview, už tak početnou řadu zbývá doplnit ještě nedávným hollywoodským trhákem Syriana. Thorton začne jen se seznamem jmen a několika úkrytů, v nichž může přebývat, a odsud bude jen na vás, abyste jej v libovolném pořadí provedli skrz nástrahy a úkoly po celém světě, od Římu a Moskvy až po Saudskou Arábii.


Protože účel světí přostředky a ve hře jsou lidské životy, nebude muset Thorton zrovna dvakrát brát ohledy. Někdy se spokojí s krádeží přísně tajných dat na přenosném harddisku, jindy sledováním podezřelých a vymáháním informací, ať už diplomaticky, vydíráním či v nejhorším případě vraždou. Můžete se těšit na zbrklé honičky s kamero za hrdinovými zády, rozvětvený systém skillů ve stylu Falloutu, dostatek střelby i pěstních soubojů.

Alpha Protocol vyjde začátkem příštího roku pro PC, Xbox360 a PS3 - více v preview.
zdroj: PC Zone & oficiální fóra

levis

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.