zavřít

Trocha erotiky do Wolfensteina

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Nedílnou součástí atmosféry válečné hry Return to Castle Wolfenstein byla bezesporu dámská elitní komanda složená z pečlivě vybraných mladých německých dobrovolnic.

Určitě nejsem sám, kdo se nemohl ubránit potřebě aspoň občas trochu déle spočinout pohledem na tělech těchto krasavic navzdory tomu, že všechny bez milosti usilovaly o můj hráčský život. Byly prostě v upnutých kombinézách z černé lesklé kůže a vysokých šněrovacích kozačkách náramně sexy. Druhá kůže, která tyto ozbrojené slečinky těsně obepínala, dala zvýraznit každému detailu a zákoutí jejich pružného těla a představa jejich úplného svlečení dráždila zcela přirozeně libido nejednoho hráče.

Poslední krok k odhalení i toho mála, co zůstávalo skryto chtivým zrakům, byl nedávno učiněn a dnes si každý může vychutnat ozbrojené eliťačky Hitlerovy armády tak, jak je Bůh stvořil. A to dokonce ve dvou verzích. Pro ty mladší je tu verze topless (761kb), kde poodhalením a rozpohybováním ňader nahlédnete do míst, jež jsou k vidění pouze v nepřístupných filmech. Starší anebo ti, komu návštěva nepřístupného filmu nečiní vnitřní potíže, přijde vhod verze ještě odvážnější (850kb), která už se se zahalováním čehokoli kromě lýtek a dolní půlky stehen nezabývá. Pokud jste už poměrně krátkou hru dohráli, může být tohle důvod si to s třetí říší rozdat ještě jednou.

Všechny hráčky bohužel zklamu. Z nepochopitelných důvodů se dosud nikde neobjevila verze s nahatými nácky, ba ani „lite“ varianta v ponožkách a khaki trenýrkách. Spoléhám ale na kreativitu komunity a nemělo by trvat dlouho tuto chybu napravit. Objevíme-li ji, budeme vás určitě ihned informovat - zatím si můžete prohlédnout tyto sličné dívčiny :)


další obrázky

Nakonec pro všechny fanoušky Return to Castle Wolfenstein uvedu link na web RtCWFiles.com, který je věnovaný sbírání všeho, co se ke hře objeví v podobě skinů, modelů, map a dalších úprav, přídavků či vylepšení. Je-li RtCW vaše krevní skupina a chcete ze hry mačkat maximum, skočte tam občas juknout.
zdroj: RtCWFiles

mickey&jd

Kupte na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.