zavřít

Třetí datadisk Hot Date pro The Sims

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

The Sims jsou společně s oběma datadisky Livin' Large a House Party dlouhodobě nejprodávanější hrou v USA, což nejlépe dokazuje pohled na aktuální žebříček v předposledním týdnu června, kdy je předhonilo jen Half-Life: Blue Shift kvůli nízké ceně.

Z pohledu vydavatele Electronic Arts by byl proto hřích nevyslyšet přání hráčů požadující další rozšíření hry, které by ukrátilo čekání do druhého dílu či SimsOnline, a tak jsme dnes svědky ohlášení (tisková zpráva) už třetího datadisku pro The Sims. Jeho název Hot Date by mohl vzhledem k mnoha významům tohoto slova u neanglicky mluvících hráčů vyvolat otázku, jestli se opravdu jedná o "Teplý čas" nebo "Vzrušené oddobí", ale samozřejmě není tomu tak ;) Pochopitelně půjde o seznamování ve všech jeho možných podobách, ať už u drinku na baru, na lavičce v parku nebo přes služby seznamovací agentury. Jakmile se s někým sblížíte natolik, že by z toho mohlo být něco vážnějšího, objeví se stejně jako (někdy) ve skutečnosti nové zájmy a možnosti interakce, například flirtování a některé další, kterým se věnují velice podrobně specializované servery jako třeba tento ;)

Tvůrci hry z Maxisu zvolením seznamování jako ústředního tématu tohoto datadisku vlastně udělali prospěšný počin pro všechny ty, kteří se kvůli hraní The Sims od loňského února nemůžou odtrhnout od počítače a v reálném životě jim nalezení partnera způsobuje značné problémy, což mimochodem nemusí být nutně jen jejich případ, ale klidně by o tom mohli dlouze vyprávět i někteří redaktoři konkurenčních magazínů u nás ;) Zpět ale k datadisku Hot Date, který by měl ještě rozšířit The Sims o nové herní lokace zahrnující restaurace, bary a park (tedy jakýsi předchůdce SimsVille), kde se bude vše podstatné odehrávat. Dále můžeme počítat s novými charaktery, 100 novými předměty a spoustou dalších vylepšení - to vše už letos na podzim.

jd

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.