The Division rozšíří po vydání tři placené datadisky, ale i obsahové updaty zdarma
zdroj: tisková zpráva

The Division rozšíří po vydání tři placené datadisky, ale i obsahové updaty zdarma

29. 1. 2016 11:44 | Preview | autor: Adam Homola |

Ubisoft testuje akční online RPG The Division v právě probíhající betě a zároveň vysvětluje, co hráče čeká po vydání na začátku března ve smyslu dodatečného obsahu. Půjde o kombinace placeného i zdarma dostupného obsahu, přičemž ten placený bude svou náplní pochopitelně mnohem zajímavější.

Konkrétně půjde o tři datadisky, které budou dostupné samostatně, nebo v rámci season passu a přidají do hry nový obsah, výbavu a obecně novou hratelnost. A rovnou je třeba zdůraznit, že všechny tři datadisky budou cílené na hráče, kteří The Division dohráli. Ubisoft zatím drží detaily pod pokličkou, ale známe alespoň názvy a stručné popisky všech tří přídavků.

První se jmenuje Underground a zavítáte v něm do nových lokací pod postapo New Yorkem, kde na vás čeká údajně velmi intenzivní kooperativní zážitek pro 4 hráče. Druhý datadisk ponese název Survival a prý v něm budete muset přežít v nepřátelském prostředí, kde obtížnost provětrá i ty největší drsňáky. A třetí datadisk Last Stand vývojáři na Ubisoft blogu vůbec nijak neupřesnili - zatím. Datadisky budou vycházet v průběhu roku, přesné termíny ale prozatím neznáme.

zdroj: tisková zpráva

Vedle placených datadisků rozšíří hru i série bezplatných updatů. Přinesou do hry nové módy a kooperativní výzvy s odměnami pro týmy, které umí dobře spolupracovat, ať už to znamená cokoliv. Aby vývojáři nalákali víc lidí k pořízení season passu, přichystali si pro ně ještě bonusy hned na první den po spuštění hry: upilovanou brokovnici, speciální obleky a skiny na zbraně. Majitelé season passu by také měli každý měsíc dostávat několik exkluzivních drobností: blíže nespecifikované předměty a speciální události.

The Division vyjde 8. března na PC, PlayStation 4 a Xbox One, a pokud se chystáte hrát na PC, měli byste si nastudovat oficiální hardwarové nároky a obecně specifika PC verze, která najdete za tímto odkazem.

Nejnovější články