zavřít

System Shock 3 ve vývoji?

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Na geniální sci-fi akci/RPG System Shock od Irrational Games, Looking Glass Studios a EA si jistě každý hardcore hráč a pamětník s radostí vzpomene i tři roky po vydání jejího druhého dílu a mnohem déle od revoluční jedničky.

Od podzimu 1999 se ale okolo nastartované "série" nic nedělo kvůli krachu LGS a první vlašťovka ohledně možného nástupce System Shocku se objevila až nyní. Že jde opravdu jen o čisté spekulace, či spíš zbožná přání našich britských kolegů, dokazuje i povaha důkazu, kterým má být inzerát na oficiálních stránkách Irrational Games.

Bostonské studio totiž na svém webu nabízí místo programátora AI pro taktickou FPS i další projekty. Pozoruhodné je, že chystaná hra (či hry) by se měly dostat jak na PC, tak na Xbox a že body k dobru se případným uchazečům o tuto pozici přičtou za předchozí zkušenosti s Unreal enginem. Může jít o pokračování System Shock? Ačkoliv se na něj optimisté začínají těšit jistě již teď, pravdou zůstává, že se společnost ve svém FAQ vyjadřuje k otázce pokračování této hry poměrně negativně. Uvidíme, jak se situace bude vyvíjet a budeme doufat, že když už nepůjde přímo o System Shock 3, přinesou nám Irrational Games alespoň nějakou jinou ale podobně skvělou akci.

zdroj: C&VG

kate

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.