System Shock 3 ve vývoji?
zdroj: Archiv

System Shock 3 ve vývoji?

30. 11. 2002 13:13 | Preview | autor: Redakce Games.cz |

Na geniální sci-fi akci/RPG System Shock od Irrational Games, Looking Glass Studios a EA si jistě každý hardcore hráč a pamětník s radostí vzpomene i tři roky po vydání jejího druhého dílu a mnohem déle od revoluční jedničky.

Od podzimu 1999 se ale okolo nastartované "série" nic nedělo kvůli krachu LGS a první vlašťovka ohledně možného nástupce System Shocku se objevila až nyní. Že jde opravdu jen o čisté spekulace, či spíš zbožná přání našich britských kolegů, dokazuje i povaha důkazu, kterým má být inzerát na oficiálních stránkách Irrational Games.

Bostonské studio totiž na svém webu nabízí místo programátora AI pro taktickou FPS i další projekty. Pozoruhodné je, že chystaná hra (či hry) by se měly dostat jak na PC, tak na Xbox a že body k dobru se případným uchazečům o tuto pozici přičtou za předchozí zkušenosti s Unreal enginem. Může jít o pokračování System Shock? Ačkoliv se na něj optimisté začínají těšit jistě již teď, pravdou zůstává, že se společnost ve svém FAQ vyjadřuje k otázce pokračování této hry poměrně negativně. Uvidíme, jak se situace bude vyvíjet a budeme doufat, že když už nepůjde přímo o System Shock 3, přinesou nám Irrational Games alespoň nějakou jinou ale podobně skvělou akci.

zdroj: C&VG

kate

Nejnovější články