zavřít

Střílečka Commandos Strike Force

Windows

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Už loni v červnu jste mohli zaregistrovat první zprávu o nové hře série Commandos, která se však od všech předchozích dílů bude lišit v jednom dosti podstatném detailu - bude to totiž first-person střílečka.

Jmenuje se Commandos Strike Force a my vám z ní dnes můžeme nabídnout dvě nové ukázky. Důvodů, proč se Pyro Studios rozhodli jít právě tímto směrem, je více. Především tvrdí, že s Commandos 3 se uzavřel kruh a vývoj dalšího dílu by znamenal se trapně opakovat. Kromě toho se jim zachtělo prorazit také na konzolový trh a s čím jiným by to zvládli lépe, než právě s akční hrou?

Commandos Strike Force ale nemá být tak úplně jako jiné střílečky, ve kterých si sami razíte cestu za slávou. Budete mít k dispozici tým specialistů. Hratelné postavy by měly být tři. Každou z nich bude hráč ovládat přímo. Až na výjimky, kdy se kamera kvůli dramatizaci situace přepne do third-person perspektivy, se vše bude odehrávat z vlastního pohledu postav. Podrobnosti ohledně hratelnosti si tvůrci pečlivě střeží. V preview na stránkách magazínu CVG se píše, že by tato část hry měla být v porovnání s např. Full Spectrum Warrior velice unikátní. Snad nebude trvat dlouho a dozvíme se více...

zdroj: CVG

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.