zavřít

Smrtící nástroje z Dark Sector

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Malá pistolka, nástupce revolveru carské armády, rychlá brokovnice i elegantní odstřelovačka. + VIDEA

Čtveřici zbraní z chystané akce Dark Sector představují nová videa, která jsme pro vaše pohodlí spojili v jeden minutu a tři čtvrtě dlouhý stream a doplňujeme textem:
  • Tekna Burst Pistol: narozdíl od klasické 9mm střílí po třech dávkách, lépe se nosí a ještě lépe schovává.
  • Hammer 1895 neboli nástupce klasického revolveru carské armády je odměnou jen těm nejvyšším důstojníkům KGB: jeho kulka zastaví kteréhokoliv nepřítele, ať už šílící bestii nebo nakaženého civilistu.

Dark Sector weapons videa - stažitelná verze (56 MB, HD)
  • Brokovnice Striker dobře mířenou ranou odpraví kohokoliv a bude se hodit především pro krizové situace, kdy vás obklíčí několik nepřátel najednou.
  • Držíte-li si raději odstup, bude pro vás tou pravou elegantní puška VX Carbine, na níž bude možné namontovat i přídavný hledáček.
Mimochodem, D3 nedávno vydali tiskovku s oznámením, že hl. hrdinu hry namluví Michael Rosenbaum (aneb Lex Luthor z TV seriálu Smallville). Dark Sector vyjde pro X360 a PS3 zhruba v půlce března - více v předchozím zpravodajství:

Zabíjení z donucení v temné sci-fi akci Dark Sector  [7.12.2007 21:21 - levis]
Dark Sector směsí Gears of War s Resident Evil  [27.6.2007 20:20 - levis]
S novou rukou a ohněm na východ v Dark Sector  [12.6.2007 10:10 - levis]
zdroj: Gamevideos

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.