zavřít

Různé obtížnosti Cyberpunku 2077 vám pomohou se střelbou i zážitkem

PlayStation 4 Windows Xbox One PS4 Pro Xbox One X

- Preview autor: Patrik Hajda Komentáře: 0

V březnu letošního roku se objevila překvapivá zpráva, že by se v Cyberpunku 2077 mohla objevit Lady Gaga. Nasvědčovalo tomu hned několik událostí, ale nakonec se této zpěvačky a herečky nedočkáte a musíte si vystačit zatím „jen“ s Keanu Reevesem. Webu WCCFtech to sdělil Alvin Liu, který se zároveň rozpovídal na téma různých obtížností.

Cyberpunku 2077 nebudou chybět různá nastavení obtížnosti, aby se do hraní mohl pustit opravdu každý. CD Projekt Red chce především odvyprávět příběh, v jehož naslouchání by vám nemělo bránit střílení, pokud nejste jeho příznivci.

Nejenže bude hra lehčí, když si zvolíte víc příběhový režim. Pro další asistenci se můžete vybavit zbraněmi usnadňujícími střelbu. V loňském demu se ukázala zbraň nazvaná Smart Gun, která vám pomůže s mířením. Její projektily létají pomalu a udělují menší zranění, ale cíl si najdou samy.

Na druhé straně bude takzvaný Hardcore mód. Ten vám vypne uživatelské rozhraní hry, aby vás vůbec nic nerušilo od dění na obrazovce. Nebudete tedy mít informace o svém zdraví, aktuálně plněném úkolu a tak dále.

Cyberpunk 2077 vyjde příští rok 16. dubna na PC, PlayStationu 4 a Xboxu One.

Tagy: sci-fi RPG kyberpunk

Zdroje: WCCFtech

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.