Různé obtížnosti Cyberpunku 2077 vám pomohou se střelbou i zážitkem
zdroj: tisková zpráva

Různé obtížnosti Cyberpunku 2077 vám pomohou se střelbou i zážitkem

19. 7. 2019 14:40 | Preview | autor: Patrik Hajda |

V březnu letošního roku se objevila překvapivá zpráva, že by se v Cyberpunku 2077 mohla objevit Lady Gaga. Nasvědčovalo tomu hned několik událostí, ale nakonec se této zpěvačky a herečky nedočkáte a musíte si vystačit zatím „jen“ s Keanu Reevesem. Webu WCCFtech to sdělil Alvin Liu, který se zároveň rozpovídal na téma různých obtížností.

Cyberpunku 2077 nebudou chybět různá nastavení obtížnosti, aby se do hraní mohl pustit opravdu každý. CD Projekt Red chce především odvyprávět příběh, v jehož naslouchání by vám nemělo bránit střílení, pokud nejste jeho příznivci.

Nejenže bude hra lehčí, když si zvolíte víc příběhový režim. Pro další asistenci se můžete vybavit zbraněmi usnadňujícími střelbu. V loňském demu se ukázala zbraň nazvaná Smart Gun, která vám pomůže s mířením. Její projektily létají pomalu a udělují menší zranění, ale cíl si najdou samy.

zdroj: CD Projekt RED

Na druhé straně bude takzvaný Hardcore mód. Ten vám vypne uživatelské rozhraní hry, aby vás vůbec nic nerušilo od dění na obrazovce. Nebudete tedy mít informace o svém zdraví, aktuálně plněném úkolu a tak dále.

Cyberpunk 2077 vyjde příští rok 16. dubna na PC, PlayStationu 4 a Xboxu One.

Nejnovější články