zavřít

Quake III na PS2 bude

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Electronic Arts konečně potvrdili všechny dřívejší dohady o portu třetího Quaka na PS2 a oficiálně oznámili Quake III: Revolution.

V tiskové zprávě bohužel nebylo řečeno, zda bude obsahovat i mapy a týmové módy z Team Areny, ale zajímavé je na celé věci něco jiného. Jednak samotná skutečnost, že o vývoj Quake III: Revolution na PS2 se postarají Bullfrog Productions společně s id Software, by měla být zárukou úspěchu, a pak také možnost hrát multiplayer ve split-screenu pro 4 hráče. Něco takového je možná OK v závodních hrách (třeba Rollcage II na PC šlo také rozdělit na 4 obrazovky), ale u Quaka III mi není moc jasné, jak se zabrání koukání na cizí část obrazovky a následné campování :)

jd

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.