zavřít

První ohlasy na Crysis Wars

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Na síťovou složku Warheadu prý budete vzpomínat i tehdy, pokud vás protivníci zcela rozdrtí.

Po prvních ohlasech singleplayeru se objevily další recenze Crysis Warhead, jejichž autoři tentokrát neopominuli ani Crysis Wars čili jeho samostatně spustitelnou online část. Nanejvýš spokojený recenzent Eurogameru (9/10) vyzvedl přednosti rebalancovaného módu Power Struggle i rychlých a zábavných deathmatchů v rámci čerstvě přidaného Instant Action. A dokonce šel tak daleko, aby přiznal, že byť ho představitelé Cryteku i další novináři celé odpoledne nekompromisně drtili, Crysis Wars jsou prý natolik zábavné, že na svůj debakl dodnes rád vzpomíná.

Podobně nadšené IGN UK (9.4/10) pro změnu uvádí, že Crysis Wars zabírá celý jeden extra disk a že jde o velice podstatnou, ne-li snad nejzábavnější část hry. Nové mapy jsou stylově bližší klasickým deathmatchovým arénám, zato v nich lépe využijete předností svého nanoobleku. Jasným plus je i (prozatím jediná) lokace s vozidly a helikoptérami, a pokud online části prý něco chybí, pak jedině lépe a podrobněji zpracované statistiky.


Crysis Wars - GC 2008 trailer

Crysis Wars vyjde poprvé v rámci Warhead, byť jeho postupný vývoj lze čekat i v budoucnu a dalších dílech série - více v samostatném článku a dalším zpravodajství:

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY
Vysoké skóre pro Crysis Warhead  [10.9.2008 15:15 - levis]
Co přinesou Crysis Wars, online část Crysis Warhead?  [4.9.2008 14:14 - levis]
Trailerový střet titánů: Far Cry 2 vs. Crysis Warhead  [16.8.2008 16:16 - jd]
Crysis Warhead samostatnou hrou a dříve  [13.8.2008 16:16 - jd]
zdroj: VE3D

levis

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.