První info o Ghost Recon Advanced Warfighter 2
zdroj: tisková zpráva

První info o Ghost Recon Advanced Warfighter 2

20. 11. 2006 14:14 | Preview | autor: Redakce Games.cz |

Víme, čím ohromí grafika, co na nás vymyslí nepřátelé a během kolika hodin musíme akci v hraničním pásmu stihnout.

Pokračování veleúspěšné taktické akce Ghost Recon, u níž se zdaleka nejlépe vyvedla verze pro konzoli Xbox 360, bylo nedávno potvrzeno pro první kvartál příštího roku. Zprávy z časopisu GameInformer hovoří v tom duchu, že vývoj započal už v čase vydání původní hry a že se dočkáme řady vskutku působivých herních doplňků. Jako jsou dynamické změny počasí, mezi něž se tady mají započítávat momenty typu písečná bouře, silný vítr a nebo nečekaně se spustivší déšť, po kterém se v lokaci plné pozoruhodných odlesků od náhle mokrých věcí objeví také louže a v nich odrazy okolního prostředí. Pro ještě větší pocit realističnosti se prý chystá speciální Depth Sprite technologie pro práci s kouřem a prachem, co se bude autenticky valit a obtáčet kolem objektů a má reagovat i na vítr!

Zvětšit zdroj: tisková zpráva Další drobty stran vizuálního zlepšení se mají týkat particle efektů, nadějete se i zajímavého momentu, že přes určité materiály, jako je plátno, se při jistém úhlu pohledu a za podpory světla dá vidět skrz. Třeba směrem ke skrytým nepřátelům, co se mají pyšnit lepší AI, což má souviset s jejich výběrem výhodnějších míst ke krytí, přivolávání posil na místo aktuálního střetu apod. Vaši spolubojovníci v akci vám zase mají poskytnout mnohem širší spektrum informací než v minulosti, počítaje v to směr aktuálního postupu jimi viditelných nepřátel.

S tím úzce souvisí známá a užitečná vychytávka z prvního dílu, CrossCom, z níž se ve verzi 2.0 stává úplná Wikipedie. V ní se dočkáte i ozřejmení statusu protivníka (jako je sniper) a v případě odhalení většího počtu nepřátel se vám posléze na mapě vybere také ten, který by pravděpodobně mohl být největší hrozbou. Hrozbou, jež se nachází v hraničním pásmu mezi Mexikem a USA a na kterou budete mít nějakých 72 hodin, abyste ji eliminovali a splnili akci, kde proti vám zase stojí nějaká rebelská frakce. Závěrem snad jen slib o větší rozmanitosti herního prostředí, do něhož vyjma městské aglomerace mají patřit také hory či les.

zdroj: GameFront

mart

Nejnovější články