zavřít

Prototype nakonec bez multiplayeru

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Z jakých důvodů tvůrci vypustili původně plánovanou síťovou hru? + 18 OBRÁZKŮ

Již od loňského oznámení se pečlivě věnujeme otevřené newyorské akci Prototype od Radical Entertainment a kdo zapátrá v paměti, možná se mu vybaví i článek o multiplayerových módech. A pokud ne, můžete být rádi: autoři se totiž na poslední chvíli rozhodli celou síťovou stránku hry kompletně vypustit. Obhajují to tím, že kvalitativně by se nevyrovnala sólo kampani. Ta je prý natolik dobrá, že nemá smysl kvůli ní hru odkládat na příští rok. Podle nedávno uniklého release-listu obchodu EBGames má takto Prototype vyjít koncem října.


Ale nevěšte hlavy: Prototype je dopředu koncipován jako trilogie a tak prodá-li se prvního dílu dostatek kusů, bude multiplayer tou první věcí, na níž se autoři zaměří ve dvojce. Mimochodem, máte-li zájem, doporučujeme podrobnou čtyřstránkovou analýzu hrdinových schopností v angličtině.

Prototype vyjde pro PC, X360 a PS3 v říjnu - více v předchozích článcích:

Infikovaný New York ve videu z Prototype  [23.2.2008 16:16 - levis]
Šest minut hraní Prototype  [20.1.2008 18:18 - levis]
Prototype neboli biologický experiment v ulicích  [9.1.2008 10:10 - levis]
O multiplayeru Prototype  [10.12.2007 12:12 - levis]
Rozsekněte protivníka na dva kusy v Prototype  [9.11.2007 19:19 - levis]
zdroj: OXM UK, TeamXbox

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.