zavřít

Prolévání krve v Age of Conan

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Životodárná tekutina může slušně zaprasit vaši televizi nebo monitor. Jen když to nebude ta vaše.. + OBRÁZKY, VIDEO

K hype mašině hodně akčního MMORPG Age of Conan se váže nejeden náš update (nebo dojmy z GC 2007), tak směle přiložme pár polínek pod kotel. Zvlášť, když k tomu máme desítku nových obrázků.


Kromě démonického mága a bojovníka se sekerou a kouzly se ve hře setkáte s brutálními smrtícimi údery, např. zaříznutím protivníka sekerou, málem zakončeném dekapitací. Nové video se zaměřuje na prezentaci bojů, které mě osobně ve srovnání se staršími hrami ze stejného těsta neuchvátily a rozhodně nevypadají dvakrát věrohodně (ač objektivně stále může jít o kýženou "revoluci ve zpracování fantasy šermovaček" - do ovládání samosebou nevidíme). Nepřehlédnutelným a zajímavým zpestřením je cákanec rudé tekutiny, jímž vás krvemilná hra v boji varuje před nízkým zdravím. Vylepšená grafická technika Cheetah 2 prý zlepšuje nejenom plynulost hry, ale také přidává dynamické změny počasí/větru a lepší zobrazení vody vč. několika proudů v potůčku.


Age of Conan - CES 08 video z hraní

Age of Conan: Hyborian Adventures už je za betatestem a zná také přesné datum vydání pro osobní počítače, kterým je 25. březen letošního roku (staré důvody odkladu). X360 verze hry se o neurčitou dobu zpozdí, o nic ale nebude ochuzena. Snad podnikaví Norové z Funcomu splní alespoň polovinu toho, co si cestou sebevědomě předsevzali. Age of Conan u nás vydá CD Projekt v normální i sběratelské edici - předobjednávka z Xzone.
zdroj: IGN, GT

jester&ls

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.