zavřít

Připomenutí FPS Earth No More

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Specialista na chemické zbraně bojuje se smrtící epidemií v sci-fi FPS od spoluzakladatele Remedy.

Od jejího odhalení v loňském červnovém čísle Game Informeru uplynulo mnoho vody, ale sci-fi FPS Earth No More dále žije a vývojáři v Recoil Games (firmě spoluzakladatele Remedy) na ní nepřestávají pracovat. Ujmete se role specialisty na chemické zbraně Willa Forsytha, který je jako jeden z prvních povolán k zásahu proti údajnému plynovému útoku ve Washingtonu. Jak se ale brzy ukáže, ve skutečnosti se po území Nové Anglie začala šířit smrtící epidemie z vinné révy, ničicí krajinu a deformující veškerou zvěř v nebezpečné mutanty. Atmosféru hry blíže přibližuje čtveřice nových artworků.


Jak potvrdil Scott Miller z Radar Group, čerstvě založené prostřednické firmy Recoil/3D Realms, ve hře se nebudou vyskytovat žádní mimozemšťané a důraz bude naopak kladen na to, do jaké míry se může vymstít neharmonický a mocenský postoj lidstva k vlastní planetě. Slovy Millera jde o nejzajímavější titul, s jakým kdy finští vývojáři přišli, a přímo si říká o filmové zpracování (který by se jistě nechalo mohutně inspirovat Spielbergovou Válkou světů a Wyndhamovým slavným románem Den Trifidů - pozn. redakce).

Earth No More poběží na Unreal Engine 3, nachází se stále v rané fázi vývoje a vyjde nejdříve koncem roku 2009 pro PC, X360 a PS3 - více v oznámení.
zdroj: PR, IGN

levis

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.