zavřít

Přídavek Bring Down the Sky do Mass Effect

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

První stažitelný přídavek s dobrodružstvím velitele Sheparda v neprobádaném koutu galaxie. + OBRÁZKY

zdroj: Archiv

Bez debat jedno z nejnápaditějších a nejoceňovanějších RPG poslední doby Mass Effect (9+/10, mega-recenze) se čtyři měsíce po svém vydání, v době, kdy má na kontě přes 1,6 milionu prodaných kusů, dočká prvního stažitelného přídavku Bring Down the Sky. Ten veliteli Shepardovi a posádce Normandy přinese zhruba hodinu a půl nových dobrodružství.

zdroj: Archiv zdroj: Archiv

Přídavek hrdiny zavede do neprobádané části galaxie, v níž žije obávaná rasa Batarianů. Jejich extremistická skupina právě obsadila asteroidovou stanici v systému Asgard a nasměrovala ji ke srážce s koloniálním světem Terra Nova. A jste to samozřejmě jedině vy, kdo může katastrofu včas odvrátit. Přídavek přinese rovněž nový Achievement v hodnotě 50 bodů.

Mass Effect: Bring Down the Sky si budete moci stáhnout z Xbox Live Marketplace 10. března v 10 hodin ráno za 400 MS bodů (zhruba 90,- Kč). Jak jsme zjistili a později se potvrdilo z dalších neoficiálních zdrojů, Mass Effect by mělo vyjít začátkem léta také v lokalizované verzi pro PC (předobjednávka).
zdroj: PR, Gamersyde

levis

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.