zavřít

Převod Duke Nukem 3D na Xbox Live Arcade

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Legendární FPS ve verzi pro X360 nabídne co-op režim a vstřícný systém checkpointů.

V rámci nabídky platformy Xbox Live Arcade konzole X360 se v září nově objeví předělávka legendární FPS Duke Nukem 3D od 3D Realms. Oproti originálu přinese řadu zajímavých vylepšení. Tím nejvýznamnějším se může zdát automatický záznam vašeho hraní, kdy se na HDD konzole ukládá každá sekunda zdejší akce. S tímto videem se pak můžete pochlubit třebas online, pro což tady ostatně nemají chybět žebříčky vyhodnocující snažení jednotlivých hráčů. V případě vaší smrti stačí převinout pomyslnou pásku na časové ose a začít hrát znovu od vámi upřednostňovaného okamžiku, hra samotná přitom nabízí moment nacházející se v rozmezí posledních cca 15 sekund, aneb taková náhražka checkpointů. Nedosti na tom se skrze hlavní menu můžete jednak sami podívat na vaše snažení a druhak vstoupit do jakékoliv již absolvované fáze hraní a zkusit si preferovanou část nanovo.


Nebude chybět ani multiplayerové zápolení a to pro osm hráčů naráz, dokonce se počítá s co-op módem a to jak lokálním, tak online. Dále vytvářením vlastních akcí pro více lidí s nastavením frekvence objevování monster, počtu fragů, časového limitu či respawn míst. Počítejte též s achievementy, bonusovými artworky a bohužel nikoliv wide-screenem, ale s klasickým 4:3 zobrazením, které pro širokoúhlé LCD tvůrci dohánějí statickými barevnými okraji. Cena konverze ještě nebyla ozřejmena.
zdroj: Shacknews

mart

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.