zavřít

Přednosti létání v Dark Void

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Kdo by si nechtěl zalétat jako stíhačka nebo alespoň ukrást UFO? DRUHÁ ČÁST PREVIEW

Před několika dny jsme si přiblížili sci-fi third person akci Dark Void, kterou pro Capcom kutí vývojáři z Airtight. Vedle klasických přestřelek a hopsání v ní často dojde na létání, na něž se dnes zaměříme. Samotným základem bude jetpack, který si vysloužíte po splnění první mise ve hře.

Přístroj použijete nejenom při bitkách s bossy, kdy po vzoru Shadow of the Colossus některým obrům budete nejdřív muset vyletět na ramena, a to i během rutinních misí. V pozdější fázi hry se jetpack natolik vylepší, že budete moci létat doslova jako stíhačka. Autoři bez legrace přiznávají, že pro tuto část hry použili stejný engine i kamery jako z Crimson Skies: High Road to Revenge, i když přirovnání s podobně laděným Iron Manem zásadně odmítají. Dark Void prý rozhodně nebude hloupou arkádou s nepřemožitelným hrdinou.


další obrázky naleznete v galerii

Ještě lépe pak působí potvrzení toho, že ve hře opravdu budete moci přepadat létající talíře, jak to ukazoval trailer. Po skoku na palubu UFO vás čeká minihra, během níž budete moci pilota vyhodit a zmocnit se lodě, případně ji hacknout a použít jako zdroj palebné síly. Vedle toho se můžete těšit také na létání s již existujícími plavidly, včetně třeba klasických dvojplošníků. Do toho přidejte teplem naváděné rakety, které vás při vašich jetpackových dobrodružstvích nejednou vystraší, a možnost hrát kooperativně spolu s hrdinovou láskou Avou.

Dark Void vyjde začátkem příštího roku pro PC, X360 a PS3 - více v předchozích článcích.
zdroj: EGM

levis

Kupte na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.