zavřít

Potvrzení pátého datadisku pro The Sims

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Začátkem června jsme v novinkách psali o spekulacích, které rozhořela možnost předobjednávky hry The Sims: Unleashed z amerického online-shopu EBGames.

Tehdy jsme nevěděli, jestli se jedná o další datadisk nebo re-edici The Sims se všemi přídavky, avšak nyní je už vše objasněno. Podle e-mailu, který obdržela fanouškovská stránka Sim Stuff od samotného designéra Willa Wrighta, který celé The Sims vymyslel, je Unleashed skutečně název pro v pořadí pátý datadisk k tomuto bestselleru. Kromě toho se prý také chystá titul Sims Deluxe, což je jen společné balení původni hry se starým datadiskem Livin' Large. Na vlastnosti a ústřední téma datadisku The Sims: Unleashed si však musíme počkat až do vydání oficiální tiskové zprávy od Electronic Arts, to bohužel Will Wright neprozradil.

V souvislosti s touto zprávou také stojí za zmínku, že do sekce downloadů jsme dnes přidali mnohem kvalitnější verze květnových E3 trailerů z příbuzných titulů SimCity 4 (4,5 MB) a The Sims Online (9 MB), které se včera vynořily na oficiálních stránkách obou těchto her z dílny Maxisu.

zdroj: SimsZone

jd

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.