zavřít

Popíjení v baru The Agency

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Jak nevzbudit pozornost v týlu nepřítele a nakolik špionážní onlinovka pokročila s hraním napříč platformami?

Po nezdravě brzy uvolněném videu z hraní a následným zklamaným ohlasům na diskusních fórech se Sony ohledně své chystané špionážní onlinovky The Agency (od autorů EverQuestu) na čas odmlčelo, dnes však z rozhovoru s designérem Halem Miltonem známe nové podrobnosti:

  • PvP buďto v rámci misí, kde se protnou úkoly obou znepřátelených táborů, nebo v samostatně vyčleněných arénách - nikdy však bez předchozího varování.
  • Mise zasazeny do Evropy, Střední Ameriky a na východ Asie, přičemž na mapě světa budou po vydání hry autoři zpřístupňovat další lokace.
  • Každé zadání ohodnoceno medailemi, přičemž bronzovou získáte za splnění hlavního úkolu - pro lepší výsledek bude potřeba spojit síly s kolegy a vyhledat doplňující úkoly, popř. splnit misi na 100%.
  • Mezi úkoly pronásledování podezřelých osob, vraždy, neviděný průnik do nepřátelského tábora, masové zátahy, fotografování, gambling (možná o skutečné peníze?), minihry v herním světě a další.
  • Z bondovských hraček např. kapesní samostřílny, lahvičky s jedem apod.
  • Při tajných misích neviděným doprovodem váš agent, který u sebe bude mít zbraně a veškeré vybavení: nesmíte však dopustit své odhalení a poté, co se dostatečně zabydlíte (např. začnete konverzovat s ostatními nebo popíjet u baru) bude třeba se odplížit do zadních místností a vyměnit společenský oblek za agentovo vojenské vybavení.
  • Hraní napříč platformami (PC-PS3) v současném buildu již funkční, autoři však stále zvažují řadu věcí (klávesnicové ovládání na PlayStationu, rovnocenné zaměřování apod).
The Agency vyjde koncem roku pro PC a PS3 - více v předchozích článcích:

Tunelové přestřelky v The Agency  [25.2.2008 20:20 - levis]
První video z hraní špionážní onlinovky The Agency  [8.1.2008 10:10 - levis]
Střípky o onlinovce The Agency  [31.7.2007 14:14 - levis]
Litevské gangy v Praze z onlinovky The Agency  [15.6.2007 10:10 - levis]
MMOFPS The Agency se představuje  [9.6.2007 13:13 - korgull]
zdroj: Gamespot

levis

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.