zavřít

Polonahá Bayonetta

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Latexové oblečky vyšly z módy a čarodějnice od tvůrců Devil May Cry se při kouzlení raději začne svlékat..

Čarodějek s náznaky sadomaso odychlek není ve světě počítačových her zrovna přebytek a proto se vyplatí bedlivě sledovat chystanou akci Bayonetta od tvůrců série Devil May Cry. Ti se v posledním čísle EGM rozpovídali o jednotlivých vlastnostech hry.

Namísto koženého oděvu je čarodějka bude ve skutečnosti zabalená do látky z vlasů, které se budou během útočení postupně odmotávat, až se jí během těch nejpovedenějších komb oblek rozplete natolik, že se hrdinka téměř kompletně obnaží. V soubojích využije i obří kladivo a řetěz, naráz se bude moci vybavit čtyřmi pistolemi, tj. dvěma do rukou a dvěma, které si čarodějka připne na boty. Nepřátelé jinak po sobě zanechají zbraně, které bude možné po omezenou dobu využívat, než zmizí.

Lidé procházející kolem na ulicích vás sice neuvidí, protože budete bojovat v jakési paralelní realitě, zato se však leknou každého výbuchu nebo efektů, před nimiž se dají na útěk. Obdobou bullet-timu zde bude tzv. Witch Time, kdy se všechno zpomalí a čarodějka zpřesní své míření. Bayonetta vyjde začátkem příštího roku pro PS3 a Xbox360 - více v našich článcích:

Návštěva obrů v Bayonetta  [23.7.2008 16:16 - levis]
Bayonetta zabíjí anděly  [27.6.2008 21:21 - levis]
Čarodějnice Bayonetta proti andělům  [16.5.2008 23:23 - levis]
Nahrávky trailerů z Bayonetta a MadWorld  [13.5.2008 21:21 - levis]
zdroj: EGM

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.