zavřít

Polobozi z Demigod

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Od sólo kampaně po persistentní svět a pestrý hybrid žánrů. Co víc si od Chrise Taylora přát? + TRAILER

Bůh zemřel, ať žijí bohové - říká se poněkud pohansky někde v úvodu Demigod, hybridu žánrů inspirovaného modem do WarCraft III od nikoho menšího než Gas Powered Games v čele s věhlasným Chrisem Taylorem.


Demigod trailer

Z dřívějších článků nejspíš víte, že si vyberete jednoho z polobohů a vrhnete se s ním do bitvy proti ostatní. Díky střípkům nových informací se hra zdá zase o kus jasnější:
  • Možnost hrát sólo nebo po síti ve skirmish módu, připadně v persistentním online světě plném různých arén.
  • Jednotlivé mapy koncipované jako arény, v nichž si jednotliví polobohoví nabírají stoupence a zvyšují skilly/dovednosti, než si to nakonec sami rozdají.
  • Budete disponovat vysokou mírou kontroly kamery s tzv. strategickým zoomováním - od pohledu přímo z bojiště až po ten s vysokým nadhledem nad situací jako v RTS.
  • Vedle možnosti začínat pokaždé od nuly tu budou také online zápasy, do nichž vstoupíte se svým plně vycvičeným a postupně vypracovaným polobohem jako v běžné onlinovce.
  • Systém achievementů pro tvrdé fanouškovské jádro, online statistiky atd.
Demigod vyjde v únoru pro PC, pokud se chcete již příští měsíc zúčastnit betatestu, nezapomeňte si hru přes homepage předobjednat, za což budete odměněni právě vstupním klíčem do testování - více v našem zpravodajství:

Demigod bez ochrany  [7.4.2008 20:20 - jd]
Bombardovací andělé a ještěři z Demigod  [28.1.2008 20:20 - levis]
Zápas o panteon bohů v Demigod  [22.1.2008 14:14 - levis]
Souboj dvou gigantů v Demigod od Chrise Taylora  [9.1.2008 15:15 - levis]
Odhalení hrdinské akce Demigod  [4.1.2008 09:09 - levis]
zdroj: Gamespot

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.