zavřít

Pestřejší Diablo III

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Co dalšího zaznělo na BlizzConu k herní náplni nebo vyrábění vlastních předmětů?

V naváznosti na páteční představení čarodějky je na místě shrnutí toho nejdůležitějšího, co ještě přes víkend zaznělo k Diablu III na již skončené konferenci BlizzCon:
  • Vývojáři se snaží prohloubit obtížnost, aby se stále jen nestřídala snadná monstra s těžkými, tudíž budete nacházet podstatně méně lahviček (které často zastoupí vysloužení si uzdravovací koule).

  • Questy mají zpestřit hru pouze od samého klikání, proto budete v jejich rámci zachraňovat NPC, bránit monstrům v dosažení určitého bodu, závodit v dosažení nějakého místa atd.

  • Oproti dvojce budete mít mnohem více místa v inventáři.

  • Přibudou tzv. skillové runy, vylepšující skilly namísto zbraní.

páteční sada obrázků
  • Ve hře se objeví i nějaký způsob vyrábění vlastních předmětů, tentokrát však jiným způsobem, než jakým je do sebe smíchala a zapracovala Horadrická kostka z dvojky.

  • Tentokrát přijdou statistiky vhod všem postavám, např. čarodějníkům prospěje regenerování zdraví.

  • Autoři ani tentokrát nebudou podporovat uživatelské modifikace.

  • Uvažuje se o omezení jedné síťové seance na čtyři hráče maximálně, jinak se to prý zvrhne v úplný chaos, ačkoliv technicky by jich hra samozřejmě utáhla více.
Diablo III pro PC vyjde nejdříve příští rok - více v našem zpravodajství:

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY
Představena čarodějka z Diablo III  [10.10.2008 21:21 - levis]
Na prahu Tristramu z Diablo III  [3.10.2008 10:10 - levis]
Diablo III v podzimním světle  [19.9.2008 09:09 - levis]
zdroj: BlizzCon

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.