zavřít

Pátý datadisk pro The Sims v přípravě?

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

O The Sims od Maxisu je všeobecně známo, že jim propadly především ženy a dívky, které jinak u počítačových her tolik času netráví.

Ale samozřejmě nejen jejich zájem způsobil, že se této hry celosvětově prodalo k začátku června přes patnáct milionů a že se vyhoupla na první příčku komerčně nejúspěšnějších titulů všech dob (info). Zatím poslední přídavek The Sims: On Holiday (v USA jako Vacation) je delší dobu v prodeji i u nás a vzhledem k tomu, že si prodejně vede opět na výbornou, by bylo logické, kdyby se Electronic Arts rozhodli pro vznik dalšího, v pořadí už pátého datadisku.

Se spekulacemi o jeho přípravě přispěchali lidé z německé fanouškovské stránky SimsZone a jejich tvrzení nyní podpořil i americký online-shop EBGames, který ve svém seznamu vede hru Sims: Unleashed. Plánovaný termín vydání 17.září 2002 bych nebral příliš směrodatně, neboť je veřejným tajemstvím, že obchody tyto údaje obvykle pouze odhadují, ale na druhou stranu si zase nevycucávají z prstu samotné názvy her ve své nabídce. Osobně bych tipoval, že se pod názvem Unleashed neskrývá pátý datadisk, nýbrž kompilace původních The Sims se všemi nebo některými dosavadními přídavky (Livin' Large, House Party, Hot Date atd.). Paradoxem však zůstává uvedená cena Unleashed (30 dolarů), za kterou se sice podobné re-edice úspěšných her prodávají (např. Rollercoaster Tycoon Gold), ale zároveň to je i hodně nahoru vyšroubovaná částka (jiné expansion packy stojí standardně pouze 20 dolarů), za kterou byste nyní pořídili jen čtvrtý datadisk The Sims: Vacation. Jak to bude doopravdy, nezbývá než počkat na oficiální tiskovou zprávu od Electronic Arts.

zdroj: SimsZone

jd

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.