zavřít

Patch s remakem prvního Diabla se blíží, ale nepůjde o jeho jedinou novinku

PlayStation 4 Windows PlayStation 3 Xbox 360 MAC Xbox One

- Preview autor: Adam Homola Komentáře: 0

Výroční patch 2.4.3., který Diablo III rozšíří mimo jiné o „remake“ prvního Diabla, zatím své datum vydání stále nemá, ale v novém videu si můžete na jedničku nad rozpixelovanými záběry zavzpomínat. The Darkening of Tristram, jak se tato vložená předělávka jedničky jmenuje, je bezpochyby tím hlavním tahákem nového patche, ale není ani zdaleka jedinou novinkou, kterou si zanedlouho budete moci vyzkoušet.

Video sice nabídne více záběry z nového dungeonu, ale informačně víceméně duplikuje starší informace pocházející především z loňského BlizzConu, kde tvůrci The Darkening of Tristram oznámili. Náznaky prvního Diabla uvidíme ale v Sanctuary i mimo onen dungeon – konkrétně vám budou život znepříjemňovat zástupy kultistů, ale vaším cílem by měl být právě nový portál poblíž centra města Old Tristram.

Vedle prvního Diabla schovaného za novým portálem se s novým patchem pojí také různé Transmogrification odměny, achievementy a několik překvapení a skrytých vtípků na jedničku. Jistých úprav doznalo také několik legendárních a setových předmětů, jako například Saffron Wrap, Hellcat Waistguard, nebo Manald Heal.

Nově by měly Greater Rifts nabídnout také mnohem rovnoměrnější rozložení nepřátel a konzistentní velikost každého „podlaží“. Vývojáři zapracovali i na některých drobných detailech, jako například možnosti zabít skákající nepřátele přímo ve skoku a neztrácet tak čas čekáním na jejich dopadení na zem. Všechny detaily najdete na Battle.netu a brzy snad i v plné hře.

Tagy: Diablo (série) online akční fantasy RPG klikfest

Zdroje: Battle.net

Kupte na Alza.cz

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.