zavřít

Oznámení Splinter Cell Double Agent & lepší nahrávka videa

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Velmi dobrou zprávu můžeme teď nabídnout všem fanouškům více než úspěšné a oceňované série Splinter Cell (12,5 milionů prodaných kopií mluví samo za sebe).

Společnost Ubisoft totiž dnes oznámila vývoj dalšího pokračování ságy podle Toma Clancyho - Splinter Cell 4. Vydáno by mělo být už na jaře příštího roku, přičemž se mohou těšit jak majitelé PC, tak konzolí současných i příští generace. Jak se dalo čekat, tisková zpráva slibuje posunutí příběhu Sama Fishera do nové oblasti a celkové prohloubení jeho osobnosti. Prý to bude ještě poutavější a napínavější zážitek než kdykoliv předtím. Na podrobnosti a obrázky si budeme muset ještě chvíli počkat. Zatím se musíte spokojit snad jen s provizorní teaserovou stránkou (viz zde).


Update 5.10. - z konference X05 pochází půlminutové renderované teaser video (4 MB, DivX) ze Splinter Cell Double Agent. V něm se hlavní hrdina, prozrazený kapkou vody, neúspěšně utká se svalnatým hlídačem s "robocopskou" přilbou a zbraní uchycenou na zádech, kterého zezadu zpacifikuje až Samův parťák vybaven typickými brýlemi pro noční vidění. Ač jde stále pouze o shakycam nahrávku z plátna, tato nová HD verze z GameTrailers má znatelně lepší kvalitu.
zdroj: PR, GameTrailers

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.