zavřít

Oznámení FPS Commandos Strike Force

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Eidos dnes oficiálně oznámil novou hru Commandos: Strike Force, kterou pro PC, PS2 a Xbox připravují španělští vývojáři Pyro Studios.

Narozdíl od předchozích strategií ze série Commandos však v tomto případě půjde o taktickou first-person střílečku. V ní budete ovládat tři postavy (Green Beret, Sniper, Spy) s rozdílnými dovednostmi, jako například používání zbraní či speciálního vybavení, schopnostmi vydat se na infiltrační, tajné a sabotážní mise nebo pokládat bomby.

Ve třech kampaních se během druhé světové války podíváte do Norska, Ruska a Francie, kde prý bude možné plnit úkoly mnoha různými cestami přesně tak, jak si je naplánujete. Přičemž vaše přítomnost a činy na bojišti mají vyvolat odpovídající reakci ze strany nepřítele, proti kterému občas pomohou i spojenecké jednotky. Nebude chybět ani podpora multiplayeru až v osmi lidech současně, ale žádné screenshoty zatím nejsou k dispozici, stejně jako termín vydání.

zdroj: WP

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.