Oznámení Battlefield: Vietnam
zdroj: tisková zpráva

Oznámení Battlefield: Vietnam

18. 6. 2003 23:00 | Preview | autor: Redakce Games.cz |

Příznivci Battlefieldu 1942 se v současnosti nemusí těšit jen na druhý datadisk Secret Weapons, ale též na úplně novou hru z této rodiny.

Obrázek zdroj: tisková zpráva Electronic Arts dnes totiž oficiálně oznámili práce na pokračování Battlefield: Vietnam, který se bude opět zabývat dnes čím dál tím populárnějším tématem vietnamské války (stejně jako Operation Flashpoint 2). Ve hře se podíváte do rozsáhlých lokací místních džunglí, obklopujících Ho či Ho čí Minovu stezku nebo do ulic městečka Hue. Budete moci hrát jak za americkou armádu nebo NVA (North Vietnamese Army), tak i za příslušníky Vietcongu. Velký důraz má být opět kladen na multiplayer, díky jehož stylu si Battlefield 1942 zamilovala mračna hráčů a EA vydělali miliony dolarů. Do hry přes internet se bude moci klasicky zapojit až 64 lidí.

Battlefield: Vietnam nabídne autentické zbraně i vozidla, které si vychutnáte z first-person perspektivy. Američané budou hojně operovat s helikoptérami, NVA má být zas vybavena především ruskými kousky jako jsou tank T-54 nebo tryskový letoun Mig-21. Ve hře budete moci střílet z jedoucích vozidel, případně je i nechat přemísťovat pomocí vrtulníku. Díky vylepšené grafice a zvukovým efektům by vás měl Battlefield: Vietnam skutečně vtáhnout do atmosféry tohoto konfliktu šedesátých let. Titul je v současnosti připravován v kanadské pobočce švédských vývojářů Digital Illusions, podle Electronic Arts bychom jej mohli spatřit na našich monitorech již někdy začátkem příštího roku.

zdroj: BluesNews

kate

Nejnovější články