zavřít

Online závodění v Race Driver GRID

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Stejná nabídka co v singleplayeru a výsledky se budou sčítat do online žebříčků. + JAPONSKÝ TRAILER

Závody Race Driver GRID jste si díky nedávnému demu mohli již vyzkoušet na vlastní pěst. Ale o síťové hře v plné verzi se toho dosud moc nevědělo. Stejně jako v singlu si i v MP budete moci vyzkoušet 80 závodních tratí, rozesetých po patnácti lokacích okolo celého světa a v celkem dvaatřiceti druzích závodů - to vše až ve dvanácti lidech (víc by nejspíš hra kvůli plnému modelu poškození neutáhla).


Auta si v MP budete moci vlastnoručně natřít a posprejovat dle libosti. Podobně nebude opomenut ani žádný z hlavních módů: dojde na driftování okolo yokohamských doků, rychlou jízdu po detroitských ulicích i demoliční derby na Spa-Francorchamps. Autoři ostatně slibují intutivní menu, díky nimž budete moci během několika vteřin po zapnutí hry již závodit a nezdržovat se zbytečným nastavováním.


Race Driver GRID - trailer k japonským ilegálním závodům

Co se týče hráčského hodnocení, veškeré výsledky se vám budou sčítat do online žebříčků. A pokud budete chtít předjet rekordmana v nejlepším zajetém kole, jednoduše si stáhnete profil jeho auta a budete proti němu moci závodit i v ghost módu (případně se přepnout do role pozorovatele a zblízka pozorovat, kterak dosáhl svých výsledků). Fajnšmekři pak jistě ocení i řadu volitelných nastavení, od vypínání poškození po několik stupňů asistence či rozlišení veřejných/soukromých serverů. Race Driver: GRID vyjde 3. června pro PC, X360 a PS3 - více v našich dojmech a dosavadním zpravodajství:

Stahujte PC demo Race Driver GRID z lokálu  [9.5.2008 22:00 - jd]
HW požadavky Race Driver GRID  [7.5.2008 23:23 - jd]
Na startovní čáře GRID  [21.4.2008 12:12 - levis]
Oslnivé závody GRID na videích  [6.4.2008 13:13 - levis]
Srovnání grafiky Gran Turismo 5 a GRID  [24.3.2008 19:19 - jd]
zdroj: PR, Gamersyde

levis

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.