zavřít

One Must Fall: Battlegrounds info

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Počátkem devadesátých let do poněkud zatuchlé konkurence mezi 2D beat'em up mlátičkami na PC vtrhl nový svěží vítr ve formě One Must Fall.

Později se ještě objevila nová verze One Must Fall 2097, tentokrát představující boje mezi roboty. Dnes, po mnoha letech, Diversions Entertainment pracují na dalším pokračovaní nazvaném One Must Fall: Battlegrounds. Příběh hry se odehrává 20 let po One Must Fall 2097, kdy jsou gladiátorské souboje robotů oblíbenější než kdykoliv předtím. Vy hrajete roli pilota pracujícího pro jednu z hlavních světových korporací a ochraňujícího její zájmy. Výběr pilota bude stejně důležitý jako výběr bojového robota, neboť jejich výsledné vlastnosti jsou úzce provázané.


Kromě klasických soubojů jeden na jednoho zde najdete mnoho dalších variací, a to i týmově orientovaných. Uvažuje se dokonce i o jakési robotické verzi amerického fotbalu :). Bohužel doposud není známé datum, kdy se této zajímavě vypadající hry dočkáme.

MB

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.