zavřít

Oficiální oznámení NHL 2005

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Česká pobočka Electronic Arts dnes oficiálně oznámila už 13.

zdroj: Archiv

zdroj: Archiv ročník své úspěšné hokejové simulace - NHL 2005 - o němž jsme se zde letmo zmínili minulý týden. Každý rok je z tiskové zprávy k dalšímu dílu této série vždy docela těžké rozeznat, co je nová vlastnost a co pouze starý známý rys umě zakomponovaný mezi marketingový hype. Konkrétně se letos hovoří o nové funkci "Open Ice Control" pro jednoduché přepínání (ovládání) na hráče s pukem i bez něj, díky čemuž můžete docílit intenzivnějšího útočného nebo obranného sevření soupeře. Kanadští vývojáři EA kompletně předělali systém bruslení hokejistů (včetně plynulejšího přechodu na jízdu pozpátku) a také do hry vnesli nový prvek v podobě tzv. "Face-off Playbook", který nechá hráče vybrat vhodnou strategii při vhazování puku rozhodčím.

Jinou hmatatelnou novinkou v NHL 2005 se stane Dynasty mód 2.0, v němž bude ředitelování klubu více propracovanější do hloubky a se snadněji ovladatelnými menu. Své manažerské schopnosti budete moci rozvíjet při jednání s majitelem i za pomoci PDA nebo e-mailu. Slibovány jsou dále akční (nespecifikované) mezi-hry a zbrusu nová umělá inteligence počítače, která se má odvíjet podle herního stylu a osobnosti nejslavnějších hokejistů, ale to prozatím berte s velkou rezervou, neboť to samé slyšíme rok co rok...

NHL 2005 má celkově obsahovat 30 týmů z NHL společně s 52 nejlepšími mančafty z Německa, Dánska, Švýcarska a jiných evropských lig. Nedílnou součástí pochopitelně bude i právě probíhající Mistrovství světa v ledním hokeji s reprezentačními výběry a stadiony v Praze či Ostravě odpovídajícími skutečnosti. Mimochodem, pokud si chcete v Sazka Areně s MS časomíru a dresy všech účastníků zahrát už nyní v NHL 2004, doporučujeme navštívit domácí fanouškovskou stránku nebo MS2004.Elhgame.cz, kde najdete potřebné soubory ke stažení (po cca 1 MB).

LeClair rovněž informoval, že EA Czech neplánují lokalizaci hry NHL 2005, ale pouze překlad manuálu a obalu krabice jako vloni. Alespoň, že se setkáme s českým skandováním fanoušků a možná i krátkým úvodním videem v národních barvách. Žádné obrázky zatím nejsou k dispozici a termín vydání byl stanoven na tradiční konec září ve verzích pro PC, PS2, Xbox a GC.

zdroj: PR, fansite

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.