zavřít

Odklad ArmA 2

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Druhý díl české vojenské akce uvede na trh stejná firma jako předchůdce, ale ne letos.

Práva na uvedení české vojenské akce ArmA 2 na evropský trh (kromě německy mluvících zemí) získala britská vydavatelská společnost 505 Games, která se postarala už o distribuci prvního Armed Assaultu. Toho se celosvětově prodalo 400 tisíc kusů, což je momentálně na PC scénu určitě úspěch, tudíž asi nebyl důvod, proč ve spolupráci s Bohemia Interactive Studiem nepokračovat.


Jen okrajově uvedla tiskovka datum vydání v prvním čtvrtletí 2009, což v reálu značí posun ArmA 2 pro PC z dosud zamýšlených Vánoc a nejistotu, jak to vlastně bude s nezmíněnou X360 verzí. O obojím se pokusíme něco zjistit pozítří při setkání s tvůrci v Lipsku, zatím tady jsou čtyři nové obrázky - více v předešlém zpravodajství.
zdroj: PR

jd

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.