zavřít

Odhalení FPS Prey 2

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Nedbalý omyl webmastera aneb první informace o sci-fi FPS od 3D Realms předčasně odhaleny.

Výtvarníci omylem zveřejňující artworky z chystaných titulů jsou v herní branži poměrně častým úkazem, alespoň pokud zrovna nejde o misinterpretované domácí úkoly studentů. Tentokrát prsty ujely prostřednické firmě Radar Group, vedené zakladatelem 3D Realms Scottem Millerem. Na svém čerstvě spuštěném webu totiž zhruba hodinu nechala viset nástin děje a mrňavý artwork z pokračování sci-fi FPS Prey (79%, mega-recenze), které 3D Realms prvně potvrdili zhruba před rokem, ale o němž dosud úmyslně mlčeli a nejspíš mlčet budou i dál, protože Radar Group web byl minimálně do pondělka stažen. Tiscali pro vás však obrázek uložilo, stejně jako přiložený text:

    Znovu se vžijete do role indiánského válečníka Tommyho, který v prvním díle sice Zemi zachránil, ale ta ho tentokrát nechává opuštěného, aby čelil křivému obvinění, dávající mu za vinu zmizení vlastní rodiny. Tommy ze Země tedy utíká a podívá se kamsi mimo náš svět, přičemž na této cestě mu pomohou tentokrát již umístitelné portály (jako v Portalu od Valve) a vylepšená manipulace gravitace.
Prey 2 vyjde pro PC a X360 příští rok, zatím však není jisté, zda jsou jeho autory opět vývojáři z Human Head (kteří momentálně nemají žádné ohlášené projekty).

Update (17.3.): Prey 2 opravdu vyvíjí autoři jedničky z Human Head, bude se odehrávat převážně v exteriérech s častějšími boji proti více nepřátelům naráz a větším používáním kouzel - podívejte se na artwork ve vyšším rozlišení.
zdroj: Radar Group

levis

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.