zavřít

Odhalení DC Universe Online

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Onlinovka plná hrdinů s nadpřirozenými schopnostmi vás seznámí se Supermanem i Batmanem.

Nové číslo časopisu Edge poodhalilo DC Universe Online aneb novou onlinovku od Sony, podobně jako již mnohokrát propírané The Agency cílenou navíc vedle PS3 i na PC. Slovy autorů má jít o vydařený hybrid mezi tradičním MMO a FPS, v němž si vytvoříte vlastního superhrdinu či záporňáka a vyberete pro něj nadpřirozené síly.

Budete mít na výběr, zda má vaše postavička útočit pomocí ohně či ledu a pohybovat se letem nebo akrobatickými pohyby. Z dalších sil byla zmíněná schopnost teleportace nebo superrychlé běhání. Podobně jako v klasických onlinovkách pak vaše postavička bude získávat zkušenosti a dosahovat dalších levelů, s čímž poroste i její síla. Na začátku hry tak sice třeba budete umět létat, ale teprve později se naučíte provádět za letu triky či útočné pohyby.

Celkem pochopitelně si nebudete moci zahrát za Supermana ani Batmana, ale všichni tito slavní hrdinové se objeví coby nehratelná NPC, možná svázaná s nějakými úkoly. Jednou třeba vyrazíte, abyste slavného Supermana zachránili před jasnou smrtí z kryptonitou Lexe Luthor, tedy pokud budete na straně těch hodných. Ztotožníte-li se s padouchy, pak vás čeká třeba demolice aut a působení chaosu v Metropolis, než konečně přilákáte superhrdinovu pozornost.

Vedle toho navštívíte pochopitelně i další místa, z niž však autoři zatím potvrdili jen Gotham City. Jistotou jsou arény pro PvP zápasy, pravděpodobně vrcholící masivními střety několika lidí najednou. Třeba se stane, že někdo vaši postavičku zamrazí na místě, pak vaši kostku ledu popadne a hodí s ní po dalším hráči. Čili v duchu klasické hospodské rvačky, každý proti každému.

DC Universe Online pro PC a PS3 zatím nemá stanovené datum vydání.

zdroj: Eurogamer & EDGE

levis

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.