zavřít

Odhalení Borderlands od Gearboxu

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Šílený Max potkává Diablo - časopis Game Informer odkryl zbrusu nový projekt od autorů Brothers in Arms.

Nebyl by to časopis Game Informer, kdyby každý měsíc nepříšel s odkrytím nějaké zbrusu nové hry, o níž může na obálce právem tvrdit, že se skutečně jedná o světově exkluzivní materiál. Zářijové číslo, které předplatitelé dostávají v těchto dnech, právě takto odhaluje Borderlands. Pochází od áčkových vývojářů Gearbox Software, kteří momentálně dokončují Brothers in Arms: Hell's Highway na listopad. Borderlands bude sázet na všechny prvky a trendy, které momentálně v herním průmyslu letí:

  • Na (zde údajně převratnou) kooperativní souhru čtyř živých hráčů (paralela s Halo 3, Haze, resp. Army of Two, Kane & Lynch, The Crossing není náhodná).
  • Na prolínání žánrů, konkrétně půjde o mix first-person střílečky s RPG. Zde Game Informer dokonce sáhl po srovnání s Diablem, ale zda to je trefné nebo jen laciný výkřik pro účely obálky, se teprve uvidí.
  • Na zasazení do sci-fi světa.
  • A konečně také na podobnost s filmovou sérií Šílený Max, čili tu zjevně využijete i ozbrojené automobily v postapokalyptickém designu. Tím se hra bude poměrně dost podobat nedávno oznámenému projektu RAGE od id Software, ale jen těžko lze Gearbox obviňovat z kradení nápadů.
Borderlands se připravuje pro PlayStation 3, Xbox 360 a PC. Datum vydání a vydavatel zatím není znám. Jakmile se v příštích dnech dozvíme bližší detaily, nenecháme si je pro sebe...
zdroj: GameInformer

jd

Kupte na Alza.cz

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.