zavřít

Novinky o Full Throttle II a Sam & Max 2

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Full Throttle II je název pokračování motorkářské adventury z roku 1995, která se svým osobitým humorem zapsala do podvědomí nejen fanoušků her od LucasArts.

Opět se setkáme s velkým drsňákem Benem, šéfem gangu Polecats, který se tentokrát zaplete do bojů kolem likvidace města a přilehlých cest. V původním díle daboval postavičku Bena Roy Conrad, který ale minulý rok zemřel, a tak vyvstala otázka, kdo se namluvení hlasu sympatického motorkáře ujme tentokrát. Podle Seana Clarka z LucasArts příslušný casting teprve probíhá a jak asi všichni tušíme - vybrat toho pravého nebude rozhodně jednoduché. Kromě jiného hlasu se ale kolem Bena příliš změn neplánuje. Bude sice o pár let starší, nicméně jeho typické vlastnosti i druh humoru zůstanou stejné i v novém příběhu.

Jak jsme již zmiňovali dříve, přibude do hry i více akčnějších prvků a kromě osobních počítačů ji firma plánuje vydat též pro konzole PS2, GC a Xbox. Dokončení Full Throttle II se očekává s příchodem příští zimy, ale už nyní naleznete v naší galerii historicky první screenshot, tedy nikoliv pouze obrázky vytípané z loňského E3 traileru.

O pokračování další humorné adventury - a dnes již legendy - Sam & Max: Hit the Road se toho obecně ví snad ještě méně než v předcházejícím případě. LucasArts zatím stihli vydat jen oficiální oznámení a zmínku, že další díl bude založen na komiksech s názvem Freelance Police, vytvořených Stevem Purcellem. Za hrou má stát v zásadě stejný tým jako u originálu a objevit by se zde měly též známé postavy. Šéf projektu Michael Stemmle neskromně dodává, že dvojka bude obsahovat všechno to, co učinilo původní díl oblíbeným, jen v mnohem větší míře a že naopak věci, které nudily už v Sam & Max 2 nikdo nenajde. Tento titul by měl vyjít nejdříve v březnu 2004, tedy asi za rok, ale soukromě tipujeme, že to budou až přespříští Vánoce.

kate

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.