zavřít

Nová obtížnost v Bioshocku na PS3

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

S tužšími nepřáteli i obměněným způsobem respawnů. + PS3 TRAILER

Majitelé PS3 se letos konečně dočkají loňského hitu BioShock, který vedle nového obsahu a trofejí přinese také zbrusu novou obtížnostní úroveň Survivor. Jejím základem bude vaše větší zranitelnost a naopak o to tužší nepřátelé, zároveň však během hraní narazíte také na méně plazmidů a obecně prý budete mít, co dělat.

Nezmění se ani tak počet nepřátel, jako jejich inteligence, výdrž i síla. Pokud vás navíc dostanou, když znovuobživnete u checkpointové komory Vita-Chamber, zjistíte, že oproti původní hře máte znatelně méně biologické látky Eve. Pořád jste přesvědčeni o tom, že to hravě zvládnete? Pak si respawnovací komory jednoduše vypněte a zkuste celou hrou projít bez nich..


Bioshock - nový trailer z PS3 verze

Bioshock pro PS3 vyjde v říjnu - více v našich článcích:

Matějská pouť v PS3 přídavku pro BioShock  [17.7.2008 21:21 - levis]
Vymodlené změny v BioShocku na PS3  [17.6.2008 23:23 - jd]
BioShock PS3 obrázky  [29.5.2008 11:11 - levis]
Bioshock potvrzen pro PS3  [22.5.2008 18:18 - levis]
zdroj: PR & IGN

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.