zavřít

Nová auta pro Test Drive Unlimited

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Po vzoru jiných závodních her na Xbox360 (např.

Project Gotham Racing 3) se Atari rozhodlo vypustit první balíček s bonusovými auty pro Test Drive Unlimited. Nabídka přichází ruku v ruce s velkou záplatou, která opravuje pár mušek ve hře (v některých lokacích se při pokusu o save hra zasekla) a možnost výměny aut mezi hráči na základě inzerátů přímo ve hře. Za 350 Microsoft bodů (cca 130,-) získáte celkem sedm aut: Chevrolet Corvette C1 1957, RUF RGT, Koenigsegg CCR, Noble M400, Corvette C6 Convertible, Ferrari 250 GTO 1962, and Lamborghini Countach 25th Anniversary Edition. Některé z nich zcela jistě znáte z jiných závodních her. Atari se ale snaží zavděčit i hráčům, kteří nerozhazují Microsoft body na potkání a tak mají hráči i možnost jakési ochutnávky. Zadarmo si mohou stáhnout dvě nová auta - Chevrolet Corvette C1 1957 a Lexus IS 350. I za tato auta však svým způsobem zaplatíte. Jakýkoliv z nových vozů si totiž ve hře kupujete za virtuální peníze u autorizovaných autosalónů.

Balíček hrdě nese jméno Test Drive Collection - Volume 1, což naznačuje, že se v budoucnu dočkáme dalších vozů. Doufejme, že Atari bude pokračovat v nastaveném modelu a vždycky nabídne jedno, dvě auta zdarma. Vstřícných gest není nikdy dost.

Test Drive Unlimited se v únoru chystá i na PC a PS2. Na specifikace PC verze si ještě musíme počkat, ale pár informací ohledně PS2 verze už vývojáři vypustili. Logicky se dočkáme mírně osekané grafiky a do pozadí ústoupí i online multiplayer, který je v Xbox360 verzi klíčový, ale přesto se můžeme těšit na všechny důležité prvky, díky nimž titul uspěl - spousta aut, rozsáhlé území, na kterém lze jezdit a souboje s konkurencí. Budete se sice většinou muset spokojit s herní A.I., narozdíl od živých hráčů na Xbox Live, ale Atari slíbilo i pár vylepšení. To nejdůležitější by se mělo týkat jízdního modelu, který bude kompletně přepracován a zajistí ho firma Melbourne House (Grand Prix Challenge). Nechme se překvapit, jak to celé dopadne.

lavicak

Novinky na Alza.cz

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.