zavřít

NFS Motor City Online info

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Máte rádi sérii NFS? Těšíte se na další pokračování? Možná už nebudete, když vám řeknu, že další díl NFS nazvaný Motor City Online bude nakonec skutečně pouze pro online hraní.

Nepomohly tedy ani petice ani nářky všech pravověrných fandů NFS. Navíc se za online hraní NFS bude platit (!). Tak co, ještě se těšíte? Já tedy z toho nějaký odvázaný nejsem. Asi je bez debat, že Motor City Online se bude opět hrát skvěle, navíc online hra sebou přináší nevšední zážitek. Ale kolik lidí si u nás může dovolit online hraní a ještě za to platit? V Americe je těch lidí asi dost, u nás jich naopak moc není (typickým příkladem jsou ale redaktoři jednoho herního časopisu, kteří celé dny jen hrají jistou online hru :))


Včera byla spuštěna nová homepage hry, kde najdete zatím základní informace a nějaké ty obrázky. Za pozornost stojí i web NFSCheats.com věnovaný všem dílům NFS. No a na závěr poslední informace, Motor City Online by mělo být k dispozici asi v červnu příštího roku.

leon

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.