zavřít

Námezdní žoldáci v Soldner: Secret Wars

Windows

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Jak jsme se včera dozvěděli z tiskové zprávy JoWoodu, měla by taktická akce Soldner: Secret Wars nabídnout možnost přepínání mezi pohledem z první a ze třetí osoby.

Původně byla hra koncipována pouze pro 3rd-person view, vznikající komunita ale začala vyžadovat též přítomnost hraní v pohledu z vlastních očí. Vývojáři Wings Simulations (tvůrci Panzer Elite) tedy situaci vyřešili tak, že si hráč bude moci svůj druh pohledu svobodně zvolit, případně jej pomocí jediného stisku klávesy změnit, což dokumentují i nové obrázky:


nové obrázkykompletní galerie

Hra je zasazena do období zhruba do dvacet let daleké budoucnosti, kdy po celém světě zuří plno malých válek, politická situace je velmi napjatá a ekonomika většiny států silně nestabilní. V té době také svět zaplňují neutrální skupinky špičkových žoldáků, známých jako Soldners, kteří se za peníze neštítí ujmout téměř žádné zakázky. Šéfem jedné takové jednotky se stanete i vy a že skutečně nepůjde vždy o čistou práci, poznáte během prvních pár misí sami. Herní kampaň se má skládat z několika dynamicky generovaných misí, mezi nimiž si hráč bude moci ještě vybírat. Volnost se bude týkat také vzhledu vaší postavy, u které si můžete upravit barvu kůže, vlasy, oblečení, případně přidat nějaké doplňky jako brýle nebo batůžek. Svému vojákovi můžete také vytetovat drsňácký obrázek na rameno či mu vytvořit kamuflážní uniformu pomocí vlastních textur.

Soldner: Secret Wars poběží na zbrusu novém engine, který by se měl vyznačovat kompletně zničitelným prostředím. Ve hře na vás bude čekat 60 zbraní a zhruba 80 ovladatelných vozidel plus nějaká ta helikoptéra. Že se zmiňované prostředky budou hodit, dokazuje rozlehlost byť jediné herní mapy - její velikost prý odpovídá Beringově moři, půjde totiž o plochu 6500 x 3500 km. Multiplayerová hra bude normálně omezena počtem 32 hráčů, na speciálních serverech se tento počet vyšplhá až na 128 lidí. Mezi MP mody se zařadí třeba Deathmatch, Team Deathmatch, Capture the Flag, Conquest, Hostage Rescue, Bomb Runs a VIP. Všechny mody budou upravovatelné, takže si CTFko můžete vyzkoušet namísto vlajek třeba s džípy. Soldner: Secret Wars vyjde počátkem letních prázdnin.
zdroj: PR, Avault

kate

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.